Yerli malı Kullanmanın Faydaları ve TMATIC

Posted by admin 25/03/2015 0 Comment(s)

Sevgili dostlar merhabalar, Bu günkü yazımda yerli malı kullanmanın avantajlarını anlatacağım, bilindiği üzere sektörümüzde bulanan galoş giydirme makineleri uzakdoğu da üretilip ülkemize ithal edilmektedir, yalnız makineler  değil bu makineler ithal edilse iyi, bu makineler için sürekli galoşlarının ithal edilmesi gerekiyor. Çünkü makine almakla iş bitmiyor, devamlı olarak galoş tüketimi olduğu için, galoşları da sürekli ithal ediliyor. Tabi ki çinden ithal edilen mallar ucuz ve çeşitli olunca ülkemize değişik tiplerde çok fazla mekanik ve elektrikli galoş giydirme makinesi ve bunların galoşları ithal edilmektedir. Ürünlerin üretim kalitesi düşük olduğundan, fazla kullanılamadan bozulmakta yedek parça ve servis problemleri yaşanmaktadır.

Bu durum ise üretilen galoş makineleri için ön yargıların oluşmasına, biz aldık denedik başarılı değildi, kullanmadan attık veya depoya kaldırdık, kullanmak istemiyoruz, galoşu pahalı gibi şikayetler ile karşılaşıyoruz. Bir de yurt dışına çıkan para bir daha geri dönmüyor. 10.000 km öteden ithal edilen mallar için servis ve sarf malzemelerin ne kadar pahalı olduğunu hepimiz biliyoruz.

İşte bu nedenlerden dolayı Türkün malı MATIC i, yerli malı TMATIC kullanmalıyız. Markamızın TMATIC olmasının sadece ve sadece tek nedeni ülkemize duyduğumuz sevgidir, çünkü Türkün galoşmatiği TMATIC olmalı diye düşündük. Sonunu ise ürünü yurtdışına ihraç ederiz diye C harfi ile bitirdik. 5 yıllık bir arge ve yatırımla entegre bir tesis kurarak kaliteli üretimler yapmaya başladık.
Çok şükür ki tüm dünyadan galoşmatik ile ilgilenen insanların ilgisini çekmeyi başardık.

Ürünümüzü görmeye Kanada, Amerika, Almanya Suudi Arabistan gibi ülkelerden çok yabancı ziyaretçi geldi, ürünlerimizi aldılar, beğendiler, şımarmadık hep daha iyisini yapmak için, hep geliştirmek için devam edeceğiz.

Sevgili arkadaşlar, ürün geliştirmenin öyle kolay olduğunu düşünmeyin, elbette hatalı yaptığımız, sorunlu yaptığımız ürünler de oldu, oluyor, olacak. Bizlerde sıkıntılı mallar ürettik, müşterilerimize
hatalı mallar da gönderdik, göndereceğiz, fakat bu ürün geliştirme safhalarından biri, üzülmeyin TMATIC hep burada, hatalı gönderdi isek değişiriz, yenisini göndeririz, hatalı ise tamir ederiz, çünkü biz buradayız, hep yanınızdayız, sizinle beraberiz. Sizinle aynı dili konuşuyor, empati yapıyoruz.

Buradan açık ve net olarak yazıyorum, elinde TMATIC marka sorunlu ürünü olan herkesin ürününü yenisini değişeceğiz, elinde Çin malı ürünü olan kim varsa, TMATIC marka ile değişmek isterse ücretsiz olarak en yeni modelimizle değişeceğiz. Sorunlu TMATIC marka galoşu olan varsa, sorunlu olanlarını yenisi ile değişeceğiz. İrtibat numaralarımızı aşağıda paylaşacağım lütfen geri dönüş sağlayın, aşağıda benim şahsi mailimi paylaşacağım, lütfen sorunu olan, çözülmeyen kim varsa bana ulaşsın, ben bizzat ilgilenip çözeceğim. TMATIC olarak biz toplam kaliteye inanıyoruz ve toplam müşteri memnuniyetine inanıyoruz, memnuniyetsiz müşteri istemiyoruz.

Unutmayınız ki TMATIC sizin ürününüz, sizin fabrikanız, sizin emeğiniz. Siz destekledikçe gelişecek, büyüyecek çok kaliteli ürünler imal edecek ve tüm dünyada sizi temsil edecek. İşimizi aşk ile yapıyoruz ülkemizi ve işimizi çok seviyoruz.

Bu vesile ile hepinize teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyor, huzur dolu günler diliyorum.

Leave a Comment