Hakkımızda

TARİHÇE

2008 yılında ilk işletme, hijyenik galoş giydirme makinelerini yurt içinde satmak ve dağıtmak için yönetim kurulu başkanımız Tolga HIDIROĞLU tarafından kuruldu. Tolga HIDIROĞLU, 2012 yılı geldiğinde, TMATIC Firmasının, yeterince kötü, kalitesi düşük ve servis sıklığı yüksek makineleri ithal ettiğini, artık bu işin kendi tarafından ve doğru olarak yapılması gerektiğini anladı. O zaman Tolga Bey,bir ekip kurarak,  kazandığı tecrübelerinden faydalanarak, yenilikçi yüksek teknolojiler içeren uygulamaları ile  Tam Otomatik ve Yüksek Kaliteli PE Film Fabrikası, Galoş Fabrikası, Kartuş İmalat Fabrikası ve Galoş Giydirme Makinesi Fabrikalarını kurmaya başladılar. 

Ceo muz Tolga HIDIROĞLU diyor ki, en Kaliteli Galoşu ve Galoşmatiği biz üretiyoruz, Çünkü biz tek bir kampus içerisinde, bu işin her bölümünü entegre olarak üretiyoruz. Yüksek kaliteyi üretmek için her işlemin bütün ince ayarlarını yapmayı başardık ve dünyada bu alanda ilk seferde %100 başarıyla çalışan bir makineyi ürettik. 


YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZIM MESAJI

     Ben mükemmelliyetçiyim ve benimle aynı düşünceyi paylaşan mühendislerden oluşan ekibimle, yüksek kalitede galoş giydirme makinesi ve galoşlarını ürettik. Bizim makinenin kalitesinden o kadar eminiz ki ömür boyu garanti veriyoruz, eğer normal kullanımda herhangi bir bozulma meydana gelirse, makinenizi yenisiyle değiştireceğiz.

     Yeniliğe ve yapılan yatırımın korunmasına inanıyorum. Makineyi satın aldığınızda, eşi görülmemiş bir şekilde, her yeni üretilen sürümdeki yenilikleri makinenize ücretsiz uygulayacağız.

     Türkiyede, biz millet olarak yüksek kaliteli ürünleri üretmekten gurur duyuyoruz ve özellikle TMATIC te, ekibimiz yüksek teknolojiyi üreten ve sunan teknoloji liderleri arasında olmayı hedeflemektedir.

     Türk halkı, sadece dünyanın en fazla çay tüketen ülkesi değildir. Biz aynı zamanda dünyanın en hijyenik ve en fazla galoş tüketen toplumuyuz. Müşteri talebi, genellikle kaliteli ürün ihtiyacını belirler. Nasıl dünyadaki insanlar, Belçika ve İsviçreden dünyanın en kaliteli çikolatalarını üretmelerini bekliyorsa, dünyanın en iyi galoşlarını ve galoş giydirme makinelerinin de Türkiyede üretilmesini beklemelidirler.

HEDEFLERİMİZ

 • Sektörde her bakımdan öncülüğü ve liderliği sürdürmek,
 • Teknolojik gelişmeleri takip ederek, müşterilerimize gelişen teknoloji ile hizmet sunmak,
 • Sürekli eğitim yolu ile çalışanlarımızın örnek bir kuruluşun üyesi olduklarının fark edilmesini sağlamak ve müşterilerimize en iyi hizmeti vermek ,
 • Her kademedeki çalışanımızın hizmete ve yönetime katılımını sağlayarak mutlu olacakları bir çalışma ortamı yaratmak,
 • Çalışanlarımızı daha iyi bir çevre için bilinçlendirmek, kullandığımız malzemelerin çevreye zarar vermeyen özellikte (geri dönüşümlü) olmasını sağlamak,,
 • Hizmet kalitesindeki artışı potansiyel artışına dönüştürmek,
 • Müşteri memnuniyetini dolayısıyla bağlılığını sağlamak için iş süreçlerimizi geliştirmek,
 • İşimizi ilk seferde hatasız yapmak için çalışacağız.
 • İnsan hayatını kolaylaştıracak ürünler geliştirmek.
 • Ürettiğimiz ürünlerde sektörümüzde dünya lideri olmak
 • Yüksek teknoloji içeren makineler üretmek ve geliştirmek
 • Ülke ekonomisine katkıda bulunmak
 • En kaliteliyi en ucuza üretmek
 • Satılan her üründe müşteri memnuniyetini sağlamak

Hedeflerimize;

 • Kalite Yönetim Sisteminin etkinliğini sürekli iyileştirerek ve
 • Müşterilerimizin beklenti ve isteklerine,
 • Verdiğimiz hizmetle ilgili yasal şartlara,
 • Kalite Yönetim Sistemi şartlarına uyarak gerçekleştireceğimizi taahhüt ederiz


VİZYONUMUZ 

Nitelikli insan kaynağımızla, gelişen teknolojiyi kullanarak kaliteli ve müşteri odaklı hizmetler sunmak, paydaşlarımız için değer sağlamak ve fark yaratmak, sektördeki liderliğimizi uluslararası pazara taşımaktır.


MİSYONUMUZ

Kanunlara, ticari ve sosyal etiklere uygun davranarak, çağdaş, hızlı ve kaliteli hizmet anlayışı ile işi ilk seferde doğru ve hatasız yapmak, sektördeki liderliğimizi sürdürerek Türkiye'de örnek gösterilen bir şirket olmaktır.


YENİLİKLERİMİZ

Galoş makinelerinde revizyon, 8 cm topuklu ayakkabı giydirmek için galoş makinesinin derinliği 7 cm artırıldı. Makinelerin altına galvanizli sacdan yeni kapak yapıldı. 2014

Galoş makinelerinde revizyon mekanik anahtarlar yerine manyetik anahtarlar kullanılmaya başladı.2014.

Kalıplarda revizyon, manyetik anahtarlar için 5 adet kalıbın revizyonu yapıldı.2014

Galoş giydirme makinelerde revizyon, kolların açılması için kalıp revizyonu yapıldı.2014

Galoşun açılması için kaşık imalatı için kalıp imalatı yapıldı ve yeni metal kalıplar döküldü.2014

Galoş filmi imalatı için extruder alındı. 2014

Polietilen film için test imalatına başlandı.2015

Kırmızı renkli galoş imalatına başladık. 2014

Yeşil renkli galoş imalatına başladık. 2014

Beyaz renkli galoş imalatına başladık.2014

Biyo çözünür galoş imalatına başladık. 2015

Galoş makinelerinde Led ışıklarda revizyon yapıldı. 2015 Led  Driver ile ışığın verimi ve led ömrü uzatıldı.

Galoş makinelerinde yeni revizyon Kolçaklı makine imalatına başlandı.2015

Galoş makinelerinde revizyon, yoğun ışık altında çalışan makineler için yeni infrared sensörler galoşmatik kasasına eklendi. Test aşamasında.2015


GİZLİLİK VE GÜVENLİK

Sayfalarımızı, kişisel bilgilerinizi paylaşmadan dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir ayrıca ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve kampanyalarımız hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Belirtilen sayfalarımızı ziyaretinizde kişisel bilgileriniz, sadece sizin bilginiz kapsamında sizden temin edilir. Sizin bilginiz ile bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz TMATIC LTD. tarafından korunmaktadır. Bu sebeple kişisel bilgileriniz sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da hukuksal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece tarafımızdan diğer kişilere verilmeyecektir.

Adınız ve soyadınız, T.C kimlik numaranız, doğum tarihiniz, telefon numaranız, e-posta adresiniz gibi bilgileriniz tarafınızdan web sayfalarımızda verildiği takdirde kaydedilmektedir. Kayıt için kullandığınız e-posta adresiniz sadece kurumsal bilgilendirmelerimiz, aktivasyon ve üyeliğinizle ilgili iletileri göndermek için kullanılacak ve yasal zorunluluklar veya izniniz haricinde kesinlikle 3. şahıs ve kurumlarla paylaşılmayacaktır.

Bilgi güvenliğinizi sağlamak amacı ile sizlerin de şifrelerinizi kimse ile paylaşmamanızın gerekliliğini önemle rica ederiz. E-posta iletişiminde söz konusu mesaj şifrelenmediği takdirde, mesajın güvenliğinin garanti altına alınamadığını ve göndereceğiniz e-postaların güvenliğinden sizlerin sorumlu olduğunu hatırlatmak isteriz.

Belirtilen sayfalarımızda TMATIC LTD. tarafından işletilmeyen diğer Web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu Web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz, o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmenizi gerekmektedir. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından TMATIC LTD.’nin sorumlu olmadığını belirtmek isteriz.

TMATIC LTD bu internet sitelerinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar. Bu sebeple Güvenlik ve Gizlilik sayfamızı düzenli olarak kontrol etmenizi rica ederiz.