Teslimat ve İade

Güvenli ve hızlı alışveriş için tüm kolaylıklar web sitemizden sağlanmaktadır.

Tüm ürünlerde üretici firma ve markaların vermiş oldukları garanti süreleri geçerlidir.

Siparişler Irsaliyeli fatura ve ürün garanti belgeleri ile gönderilmektedir.

Garanti başlangıcı fatura kesilme tarihidir. Arıza işlemlerinde istenebileceğinden fatura ve garanti belgelerinizin bir kopyasını garanti süresi bitimine kadar saklayınız.

Müşteri memnuniyeti doğrultusunda her türlü yenilik ve önerileri dikkate alıp güvenlik ve güvenilirliği ön planda tutmaktayız.

Müşterilerimizin ürün temininde sıkıntı çekmemesi için anlık stok güncelleme işlemi yapılmaktadır.

Kredi kartı ile 3D Secure ödeme, ücretsiz kargo gibi ödeme seçenekleri ile daha kolay, masrafsız ve güvenilir alışveriş imkanları sizlere sunulmaktadır.

Kredi kartı ile tek çekim ve taksitli ödeme sistemi vardır. Banka havale, EFT  ödeme araçları ile kolay ve güvenli alışveriş yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme seçeneğimizde bankaların güvenli ödeme bölgesine yönlendirilerek çekim yapılmaktadır. 3D Pay Güvenli ödeme yöntemi ile cep telefonunuza gelen şifre ile bankaların sistemleri kullanılarak çekim yapılmaktadır.


Havale/EFT ile Ödeme

İsterseniz siparişinize ait ödemelerinizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterli. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, havale işlemi sırasında, açıklama kısmına sipariş numaranızı girmeyi unutmayın.
 
Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.
  

TESLİMAT

Mesai saatleri içinde, en geç saat 15:00’a kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeyi hedefliyoruz. Ancak, her olasılığa karşı, kargo teslim süresi 7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.


İADE

Her tür şikayetinizde +90 850 532 5086 telefon numaralı çağrı merkezimizden yardım talep edebilirsiniz.

Almış olduğunuz ürünü kullanmadan, tahrip etmeden/bozmadan teslim tarihinden itibaren on beş (15) günlük süre içerisinde satın almaktan vazgeçerek teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası ve iade sebebini içeren bir dilekçe veya sürekli veri taşıyıcısıyla (e-posta) ile bilgi vererek iade edebilirsiniz.

Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş..vb şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. Bu şekilde gönderilen ürünler galosburada.com.tr tarafından kabul edilmeyecek ve iadesi yapılmayacaktır. Müşteri süresi içinde satıştan caydığı hallerde ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

GALOŞ VE BENZERİ SARF ÜRÜNLERİN İADESİNDE; Kutu ve Koli içindeki galoş ve sarf malzemelerin iade edilecek olanların orijinal halinin bozulmaması gerekir.Bir sistem içinde üretilen bu ürünler tek tek sistemi bozulunca kullanılamaz olduğundan zarar gördüğünden çöp olarak atılacağından iade alınması mümkün değildir.

ORİJİNAL SİSTEMİ BOZULMAYAN ÜRÜNLERİMİZİ KOŞULSUZ KARGO BEDELSİZ galosmarket.com 'a İADE EDEBİLİRSİNİZ.

Bu şekilde bozulmadan iade edilen malzemelerimizin tutarları en geç 15 gün içinde yaptığınız ödeme şeklinize iade edilecektir. 

Müşterilerimiz satın almış oldukları ürünü almaktan vazgeçmeleri halinde, kargoya teslim edilmeden önce, galosmarket.com - mail: info@galosmarket.com veya Tel:+ 90 850 532 5086 Müşteri Hizmetleri'ni arayarak iptal etme hakkına sahiptirler.